NAŠE SLUŽBY

Náš tým specialistů se postará o vás i o vaše zařízení. Jak o instalaci, tak i o pravidelný špičkový servis. Svěřte se do rukou odborníků. Svěřte se do rukou firmy Culligan.

KONTAKTUJTE NÁS

Proč si vybrat firmu Culligan?

Ať už zamýšlíte instalaci sodobaru, výdejníku vody nebo integrovaného výdejníku, naši odborníci vám budou rádi k dispozici.

Máme zkušenosti s jakýmikoli požadavky ze všech odvětví. Od instalací malých kanceláří až po velké sportovní stadiony – máme know-how potřebné k zajištění správného uvedení zařízení Culligan do provozu a jejich údržby. Můžete si být jistí, že náš tým zkušených odborníků zajistí optimální funkci vybraného řešení a tím tak lepší kvalitu vody kdykoli a kdekoli.

Čím se zabýváme

Specializované služby od odborníků

K našim produktům jsou k dispozici služby šité na míru.

Servis a údržba výdejníků vody

Pokud si od nás pronajmete výdejník, poskytneme vám k němu servis.

To zahrnuje instalaci, pravidelný servis a výjezd technika v případě poruchy. Abychom zajistili, že bude vaše zařízení hygienické, provádíme pravidelnou sanitaci, výměnu filtrů a UV lampy dle přístroje, který jste si vybrali.

Přemýšlíte o výdejníku připojeném na vodovodní řad? Pomůžeme vám vybrat jeho ideální umístění tak, aby byl v blízkosti vodovodu, ke kterému se dokážeme připojit i na vzdálenost několika metrů.


Úplná péče o integrované výdejníky vody

Nabízíme servisní a údržbové plány pokrývající všechny vaše potřeby. To zahrnuje pravidelný servis, výměnu filtrů, kontroly a výjezdy v případě poruchy.

Dodáme podklady pro architekta již ve fázi plánu vašich nových kanceláří. Integrované výdejníky instalujeme po celé ČR. Po prohlídce místa instalace vám jeden z našich odborníků poradí nejlepší umístění řídicí podpultové jednotky a baterie.


POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Odpověď na vaši otázku můžete najít v sekci častých dotazů nebo navštivte tuto stránku.

PŘEJÍT NA ČASTÉ DOTAZY

Obraťte se na naše odborníky

Vyplňte, prosím, tento formulář, abychom vás mohli kontaktovat ohledně vašeho dotazu.

    Odesláním svých údajů prohlašuji, že jsem si přečetl/a zásady ochrany osobních údajů*.