Naše služba

Náš tým specialistů se postará o vás i o vaše zařízení. Jak o instalaci, tak i o pravidelný špičkový servis. Svěřte se do rukou odborníků. Svěřte se do rukou firmy Culligan.

Kontakt
Culligan 3
banner_01_service

Proč si vybrat firmu Culligan?

Ať už zamýšlíte instalaci sodobaru, výdejníku vody nebo integrovaného výdejníku, naši odborníci vám budou rádi k dispozici.

Máme zkušenosti s jakýmikoli požadavky ze všech odvětví. Od instalací malých kanceláří až po velké sportovní stadiony – máme know-how potřebné k zajištění správného uvedení zařízení Culligan do provozu a jejich údržby. Můžete si být jistí, že náš tým zkušených odborníků zajistí optimální funkci vybraného řešení a tím tak lepší kvalitu vody kdykoli a kdekoli.

Specializované služby od odborníků

K našim produktům jsou k dispozici služby šité na míru.

Culligan Image

Servis a údržba výdejníků vody

Pokud si od nás pronajmete výdejník, poskytneme vám k němu servis.

To zahrnuje instalaci, pravidelný servis a výjezd technika v případě poruchy. Abychom zajistili, že bude vaše zařízení hygienické, provádíme pravidelnou sanitaci, výměnu filtrů a UV lampy dle přístroje, který jste si vybrali.

Přemýšlíte o výdejníku připojeném na vodovodní řad? Pomůžeme vám vybrat jeho ideální umístění tak, aby byl v blízkosti vodovodu, ke kterému se dokážeme připojit i na vzdálenost několika metrů.

Culligan Image

Úplná péče o integrované výdejníky vody

Nabízíme servisní a údržbové plány pokrývající všechny vaše potřeby. To zahrnuje pravidelný servis, výměnu filtrů, kontroly a výjezdy v případě poruchy.

Dodáme podklady pro architekta již ve fázi plánu vašich nových kanceláří. Integrované výdejníky instalujeme po celé ČR. Po prohlídce místa instalace vám jeden z našich odborníků poradí nejlepší umístění řídicí podpultové jednotky a baterie.

Instalace
Žádný projekt není pro nás příliš velký nebo malý.
Servis
Věříme v důležitost péče o technologie a jejich pravidelný servis. Podle toho, jaký výrobek používáte, zahrnuje náš servis výměnu filtrů, UV lampy a pravidelnou sanitaci.
Výjezdy
V případě poruchy nám stačí zavolat a my zařízení buď opravíme nebo vyměníme. Zákazníkům poskytujeme úplnou podporu, abychom tak zajistili nepřetržitý provoz jejich zařízení.
Poradenství
Nejste si jistí, který produkt je pro vás ten správný? Obraťte se na naše odborníky, podělte se o své potřeby. Rádi vám nezávazně poradíme to nejlepší řešení pro váš projekt.

Obraťte se na naše odborníky

Vyplňte, prosím, tento formulář, abychom vás mohli kontaktovat ohledně vašeho dotazu.

    Odesláním svých údajů prohlašuji, že jsem si přečetl/a zásady ochrany osobních údajů*.