Jak vám může Culligan pomoci při plnění ESG reportu?

Business 3
ourimpact_hero 1

Děláme to, co je správné pro obyvatele a planetu.

Věnujeme se přeměně vody, pozitivnímu ovlivňování životů a zlepšování světa. Podívejte se blíže na naši práci v oblasti udržitelnosti, inovací, rozmanitosti, inkluze a dalších.

Stáhněte si náš ESG report (PDF)
E – Environmental 

(dopad na životní prostředí)

S – Social 

(dopad na společnost)

G – Governance

(řízení firmy)

E – dopad na životní prostředí

Sustainability

Používáním přístrojů Culligan připojených na vodovodní řad snížíte vaši uhlíkovou stopu až o 72%. Používáním tohoto řešení se voda nemusí rozvážet kamiony do distribučních středisek a dále z nich menšími auty ke konečným zákazníkům nebo do maloobchodní sítě.

Většina našich zařízení má úsporný režim, ve kterém odebírá minimum elektrické energie.

Používáním přístrojů Culligan připojených na vodovodní řad chráníme zdroje pitné vody, snižujeme spotřebu pitné vody. Pro výrobu a plnění opakovaných obalů je mnohdy potřeba dvojnásobek pitné vody k jejich vyčištění, při pití vody z kohoutku často vodu odtáčíme tak, aby tekla chladná. Toto eliminují naše přístroje Culligan. Chlazená voda teče od prvního okamžiku.

Naše udržitelné řešení Culligan snižuje každý rok o více než 500 miliónů kg odpadu. Naše výrobky po celém světě zabránily použití 40 miliard jednorázových plastových lahví. A každá instalace našich výdejníků ušetří 1 440 lahví před skládkami.

Tento plyn coby čistý uhlovodík nejen že nepoškozuje ozónovou vrstvu, ale není ani skleníkovým plynem. Kromě svých ekologických vlastností zabezpečuje i nižší spotřebu energií a nižší hlučnost.

S – dopad na společnost

Homes glass water 1

Kvalitní pitný režim zvyšuje kvalitu a efektivitu práce vašich zaměstnanců. Dostatečný pitný režim udržuje požadovanou hydrataci a zdraví vašich zaměstanců.

Unikátní technologie Culligan eliminují zdravotní rizika v rámci přenosu běžných nemocí mezi zaměstnanci, většina našich strojů obsahuje technologii BioCote a Firewall. Všechny naše přístroje obsahují vysoce výkonnou filtraci. Uhlíkové náplně filtrů vyrábíme z udržitelných zdrojů, a to ze slupek kokosových ořechů.

Naše bezdotyková řešení eliminují potřebu dotýkat se výdejníku a tlačítek, čímž se snižuje riziko přenosu choroboplodných zárodků mezi uživateli.

G – řízení firmy

Pravidla pro bezpečnost práce, složení zaměstnanců dle typu smlouvy, rozdíl v odměňování žen a mužů (tzv. gender pay gap), bezpečnost a kvalita výrobků, vlastnická struktura, postupy pro prevenci korupce.
Sociability

Pomáháme komunitám získat přístup k čistší vodě. Společnost Culligan CARES byla založena v roce 2005 a pomáhá komunitám, které potřebují čistou vodu. Spravuje ji výbor CARES s našimi prodejci, přičemž až 99 % finančních prostředků je získáváno prodejci. Ve spolupráci s nevládními organizacemi, jako je Convoy of Hope, se CARES zaměřuje na místní podporu, čistou vodu a pomoc při katastrofách. Od roku 2015 bylo dokončeno více než 25 globálních projektů, mimo jiné v Ugandě a Laosu.

Zavázali jsme se budovat rozmanité, spravedlivé a inkluzivní globální pracoviště. Mezi naše cíle pro rok 2030 patří mít alespoň 35 % žen ve vedoucích rolích a zvýšit rasové a etnické zastoupení ve vedoucích pozicích USA.

Jsme odhodláni vést naše podnikání zodpovědně a eticky a přistupovat ke všem s respektem. Abychom dosáhli našich cílů, stanovili jsme si vysoké cíle do budoucna. Do roku 2030 se snažíme, aby všichni naši dodavatelé uznali a dodržovali náš kodex chování pro dodavatele a ESG.

Jaké používáte stávající řešení?

Balená voda

Přechodem na udržitelné řešení Culligan snížíte:

 • náklady na energii nutné k výrobě a přepravě balené vody
 • výrobu, skladování a následnou recyklaci plastových obalů
 • administrativní náklady a náklady na výdej vody
Culligan Product
Barelová voda

Přechodem na udržitelné řešení Culligan snížíte:

 • náklady na energii nutné k výrobě a přepravě balené vody
 • výrobu, skladování a následnou recyklaci plastových obalů
 • administrativní náklady a náklady na výdej vody
Culligan Product
Kohoutková voda

Přechodem na udržitelné řešení Culligan snížíte:

 • odpouštění teplé vody
 • zdravodní rizika na pracovišti
 • spotřebě jednorázových balených vod, protože ne všichni chtějí pít vodu z kohoutku
Culligan Product
Zařízení připojené na vodovodní řad

Přechodem na udržitelné řešení Culligan snížíte:

 • spotřebu elektrické energie v případě, že vaše současné řešení nemá úsporný režim
 • zdravotní rizika na pracovišti
 • naše patentované technologie BioCote a Firewall jsou unikátní a používáme je na přístrojích pouze my

Poptávka

Pokud máte zájem o naše produkty nebo služby, řekněte nám, co vás konkrétně zajímá.

 • Nezávazná a bezplatná konzultace od našeho týmu odborníků
 • Dozvíte se více o funkcích, možnostech a výhodách
 • Pomůžeme vám najít ideální řešení

Ozveme se vám v co nejkratším termínu a společně probereme vhodné možnosti.

  Odesláním svých údajů prohlašuji, že jsem si přečetl zásady ochrany osobních údajů*.