Inovace

Poháněni inovacemi a odpovědností k životnímu prostředí integrujeme pokročilé technologie, abychom vytvořili vysoce kvalitní certifikované produkty.
Náš cíl: poskytovat nejbezpečnější, nejudržitelnější a výjimečně osvěžující zážitek z vody.

Culligan 2

Proč si vybrat Culligan?
Čistá, certifikovaná, ekologická inovace

Nejúčinnější technologie na eliminaci choroboplodných zárodků a bakterií obsažených ve vodě se nazývá Firewall®. Je to opravdu jedna z nejchytřejších věcí, které byly vyvinuty. Princip této převratné technologie spočívá v umístění UV lampy do křišťálové spirály, která vede až k samotnému výdeji vody. Tím je zaručeno zničení 99,9999% bakterií a virů jako například Salmonela, hepatitida, E. coli, které Firewall® nepřekonají. Zároveň tato technologie zabrání zpětné kontaminaci z vnějšího prostředí zpět do přístroje.

Úprava pitné vody začíná první obrannou linií – 10–mikronový GAC filtr, který odstraní neadekvátní chuť, vůni i barvu. Další, již 1–mikronový filtr, zachytí veškeré menší pevné částice, bakterie, absorbuje chlor a další škodlivé látky, zatímco prospěšné minerální látky, důležité pro naše zdraví, ve vodě zůstanou zachovány.

Filtry jsou snadno vyměnitelné a zároveň recyklovatelné. Celosvětově uznávané certifikáty renomovaných institucí svědčí o tom, že naše filtry jsou na absolutní špičce globálního trhu.

Za kontaminaci výdejního prostoru mohou ve většině případů bakterie na našich rukou.
Proto poslední krok k dokonale čisté vodě je BioCote®.
Tato technologie využívá antibakteriálních vlastností iontů stříbra, kterými je pokryt celý výdejní prostor. Ionty stříbra zabraňují množení a růstu bakterií, které se mohou uchytit blízko výdejního místa a tím kontaminovat vodu ve Vaší sklenici. BioCote® chrání proti mikrobům, včetně bakterií, jako je MRSA, E. coli, Salmonella, Pseudomonas a Listeria, stejně jako plísním a houbám.
Výsledkem je vždy 100% záruka čisté a svěží vody v každé sklenici – to jsou výdejníky s připojením na vodovodní řád.

Naše bezdotyková řešení eliminují potřebu dotýkat se výdejníku a tlačítek, čímž se snižuje riziko přenosu choroboplodných zárodků mezi uživateli.

Nezávazná poptávka

Koupit nebo pronajmout? Je to na vás! Zjistěte více informací a možnosti řešení od našich odborníků přes vodu.

  Krok 1/3

  Kdo jste?

  Zpět

  Krok 2/3

  Kde se nacházítet?

  Zpět

  Krok 3/3

  Jak vás můžeme kontaktovat?


  Inovace pro čistou, výjimečnou chuť

  Špičková inovace společnosti Culligan, která nově definuje standardy čistoty vody:

  Culligan Image

  Firewall®: Čištění a ochrana

  Okamžitě čistí vodu až z 99,9999 % bez bakterií.

  Naše patentovaná technologie Firewall® zajišťuje důkladné čištění od zdroje až po trysku výdejníku a působí jako bariéra proti bakteriím a virům.

  Firewall® je rychlejší a účinnější než konvenční UV metody.

  Culligan Image

  Uhlíková filtrace

  Naše pokročilé filtry odstraňují usazeniny, chlór a nečistoty a zároveň zachovávají základní minerály pro čistou a lahodnou vodu.
  Jsou šetrné k životnímu prostředí.

  Nejlepší, nejlahodnější, nejzdravější pitná voda v každém doušku. Jednoduše geniální!

  Culligan Image

  BioCote® ochrana

  Na rozdíl od běžných přísad je BioCote® napuštěn během výroby, což zajišťuje nepřetržitou a dlouhotrvající ochranu povrchu, která nevybledne ani se nesmyje. To pomáhá udržovat jeho účinnost po celou dobu životnosti výdejníku.

  BioCote® je certifikován organizací HACCP International a chrání povrchy před mikroby.

  Vezměte prosím na vědomí, že BioCote® nechrání před bakteriemi, viry nebo choroboplodnými zárodky a správné postupy čištění jsou stále nezbytné.

  Obraťte se na naše odborníky

  Vyplňte, prosím, tento formulář, abychom vás mohli kontaktovat ohledně vašeho dotazu.

   Odesláním svých údajů prohlašuji, že jsem si přečetl zásady ochrany osobních údajů*.