Udržitelnost

Společnost Culligan se zavázala k udržitelnější budoucnosti. Naše inovativní produkty jsou navrženy tak, aby omezily jednorázové plasty, podporovaly ochranu životního prostředí a pomáhaly snižovat dopad vaší firmy na životní prostředí.

Discover Our Impact 1
Culligan Image

Snížení množství plastového odpadu

Ve společnosti Culligan jsme odhodláni pomáhat podnikům dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti vytvářením energeticky účinné budoucnosti bez plastů.

Naše výrobky po celém světě zabránily použití 40 miliard jednorázových plastových lahví. A každá instalace našich výdejníků ušetří 1 440 lahví před skládkami.

Culligan Image

Ekologická technologie

Udržitelnost se snoubí s pokročilými technologiemi s některými funkcemi našich produktů. Se stroji využívajícími ekologické chlazení R600a, které zajišťuje optimální výkon při minimalizaci spotřeby energie.

Chápeme důležitost úspory energie. Proto jsou některé z našich výdejníků vody vybaveny energeticky úsporným režimem spánku, který se automaticky přizpůsobuje nízké spotřebě energie během období nečinnosti.

Culligan Image

Culligan CARES

Pomáháme komunitám získat přístup k čistší vodě.

Společnost Culligan CARES byla založena v roce 2005 a pomáhá komunitám, které potřebují čistou vodu. Spravuje ji výbor CARES a naši prodejci a 99 % finančních prostředků je získáváno prodejci.

Ve spolupráci s nevládními organizacemi, jako je Convoy of Hope, se CARES zaměřuje na místní podporu, čistou vodu a pomoc při katastrofách.

Od roku 2015 bylo dokončeno více než 25 globálních projektů, mimo jiné v Ugandě a Laosu.

Culligan Image

Náš závazek

Ve společnosti Culligan si uvědomujeme potřebu čistší a zdravější vody při zlepšování života po celém světě.

Jsme odhodláni uskutečňovat změny tam, kde je to nejdůležitější. V souladu s cíli udržitelného rozvoje OSN jsme vyvinuli soubor základních závazků, které směřují naše úsilí k udržitelnější budoucnosti.

Prozkoumejte naše udržitelné produkty

Hydratační řešení pro ekologičtější pracoviště.

Výdejníky vody napojené na vodovodní řad

Udržitelná řešení pitného režimu s fixními náklady.

Integrované výdejníky vody

Užijte si filtrovanou chlazenou, vařící a perlivou vodu z kohoutku.

Sodobary

Odolné stroje navržené pro prostředí s vysokým využitím.