VÝKONNÉ VÝDEJNÍKY VODY

Tick icon
Konec kupování barelů a vody v plastových lahvích
Tick icon
Nákladově efektivní řešení pro všechny sektory
Tick icon
Snížení spotřeby jednorázových plastů
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
Poradenství na míru
Více než 96% spokojenost klientů spokojených klientů
Inovativní produkty
Eliminace používání plastů na jedno použití

VÝDEJNÍKY VODY CULLIGAN

Náš tým vám pomůže najít ten správný model a poradí vám, zda se vám vyplatí si výdejník koupit nebo pronajmout.

VÝDEJNÍKY VODY

Stojanové nebo stolní přístroje filtrující vodu přímo z vodovodního řadu.

SODOBARY

Sodobary napojené na vodovodní řad – pronájem, prodej, špičkový servis, pravidelná údržba.

INTEGROVANÉ VÝDEJNÍKY VODY

Elegantní integrované řešení šetřící prostor na lince.

SODOBARY PRO HORECU

Vysokokapacitní výdejníky vody navržené pro hotely, restaurace a kavárny.

Který výdejník vody si vybrat?

Stisknutím tlačítka si můžete vychutnat čistou vodu přesně tak, jak ji máte rádi. Od pokojové, chlazené, horké, extra horké nebo perlivé vody, vybere si opravdu každý.

Díky našim výdejníkům a sodobarům, které jsou přímo připojené k vodovodnímu řadu, je nošení balené vody minulostí.
Několikrát filtrovaná voda je přímo z vodovodu.

Tím se výrazně sníží vaše výdaje na vodu. Kromě nákladů za pronájem zaplatíte jen za vodu z kohoutku.

Culligan-FourReasonsModule-650x400
CulliganUK-icon-droplet1-fill-1

Vychutnejte si perlivou vodu z přístrojů napojených na vodovodní řad – pronájem, prodej, špičkový servis, pravidelná údržba.
Naše výdejníky perlivé vody jsou spolehlivou alternativou běžných sodobarů. Vaši zaměstnanci si tak mohou dopřát vynikající vodu, která má díky technologiím Culligan bezkonkurenční kvalitu.

CulliganUK-icon-droplet1-fill-1

Chcete se v kuchyni obejít bez dalšího spotřebiče, ale nechcete se ochudit o požitek z čerstvé vody? Potom jsou integrované výdejníky vody Culligan přesně pro vás.

Vybrat si můžete z klasických baterií nebo baterií s dotykovým panelem. Pokud chcete, voda může být horká, chlazená i perlivá.

wasserarmatur-7touch
CulliganUK-icon-droplet1-fill-1

Vlastníte hotel, restauraci nebo kavárnu ? Pak neváhejte a využijte komplexní řešení Purezza Premium Water, které vám umožní nabízet prémiovou vodu.

Vodu můžete nabízet sycenou nebo chlazenou. Méně námahy, více místa ve skladu a žádné přemísťování balené vody.

Culligan-FourReasonsModule-650x400-Tap
CulliganUK-icon-droplet1-fill-1

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Zde najdete ty nejdůležitější informace o našich výdejnících vody.

Pronájem nebo koupě výdejníku: co je lepší?

Obě možnosti mají své výhody a nevýhody:

Pronájem výdejníku

U pronájmu je jasnou výhodou možnost flexibilního financování a nízké pořizovací náklady. Nájemní smlouva navíc zahrnuje i pravidelný servis.

Náklady na pronájem výdejníku nebo sodobaru závisí na vybraném modelu a dohodnutých podmínkách. Rádi vám připravíme individuální nabídku.

Nákup výdejníku

Když si koupíte výdejník nebo sodobar, kupujete si ho zbrusu nový. Náklady na pořízení jsou pak samozřejmě násobně vyšší než u pronájmu. I nákup je ale možné opatřit servisní smlouvou.

Jak je voda ve výdejníku filtrovaná?

Úprava pitné vody začíná první obrannou linií – 10–mikronový GAC filtr, který odstraní hrubé nečistoty, neadekvátní chuť, vůni i barvu. Další, již 1–mikronový filtr, zachytí veškeré menší pevné částice, bakterie, absorbuje chlor a další škodlivé látky, zatímco prospěšné minerální látky, důležité pro naše zdraví, ve vodě zůstanou zachovány.

Filtry jsou snadno vyměnitelné a zároveň recyklovatelné. Celosvětově uznávané certifikáty renomovaných institucí svědčí o tom, že naše filtry jsou na absolutní špičce globálního trhu.

Nejúčinnější technologie na eliminaci choroboplodných zárodků a bakterií obsažených ve vodě se nazývá Firewall®. Je to opravdu jedna z nejchytřejších věcí, které byly vyvinuty. Princip této převratné technologie spočívá v umístění UV lampy do křišťálové spirály, která vede až k samotnému výdeji vody. Tím je zaručeno zničení 99,9999% bakterií a virů jako například Salmonela, hepatitida, E. coli, které Firewall® nepřekonají. Zároveň tato technologie zabrání zpětné kontaminaci z vnějšího prostředí zpět do přístroje.
Poslední krok k dokonale čisté vodě je BioCote®.

Tato technologie využívá antibakteriálních vlastností iontů stříbra, kterými je pokryt celý výdejní prostor. Ionty stříbra zabraňují množení a růstu bakterií, které se mohou uchytit blízko výdejního místa a tím kontaminovat vodu ve Vaší sklenici. BioCote® chrání proti mikrobům, včetně bakterií, jako je MRSA, E. coli, Salmonella, Pseudomonas a Listeria, stejně jako plísním a houbám.
Výsledkem je vždy 100% záruka čisté a svěží vody v každé sklenici.

Kolik takový výdejník vody stojí?

Cena výdejníku se liší podle typu a výbavy. S firmou Culligan vás osvěžující voda vyjde od pouhých 40 Kč za den. Ve srovnání s kupováním balených vod tak mnohonásobně ušetříte. Pomocí naší kalkulačky si můžete spočítat, kolik přesně ušetříte.

Nabízíte také výdejníky vody s funkcí pro perlivou vodu?

Ano, firma Culligan nabízí spoustu modelů s různou mírou perlivosti. Pro tyto účely jsou dávkovače vybaveny lahví s CO2. Lahev je možné uložit ve stojanu pod sodobarem nebo v kuchyňské lince či pod barovým pultem.

Stojanový nebo pultový výdejník: co je lepší?

To záleží na vašich preferencích, požadavcích a prostoru.

Pultové zařízení je možné umístit přímo na pracovní desku a ušetřit tak podlahovou plochu. Jedná se o ideální řešení do kuchyní a barů. Kompaktní rozměry výdejníku navíc umožňují jeho instalaci v jiných, prostorově omezených prostředích, jako jsou kuchyňky v kancelářích.

Volně stojící výdejníky jsou ideální, pokud máte na pracovní desce málo místa. Tyto přístroje nabízí dodatečný prostor v podstavci k uložení lahve CO2.

Obraťte se na naše odborníky

Vyplňte, prosím, tento formulář, abychom vás mohli kontaktovat ohledně vašeho dotazu.