Naše značky

Sector Offices 4
Culligan Image

Globální uznání, důvěra průmyslu

Ať jste na světe kdekoli, je šance, že nás najdete hned za rohem. Jsme pyšní, že jsme jedním z předních a nejvíce uznávaných jmen v oblasti kvality vody. Je to pověst, kterou jsme si vybudovali díky důvěře a našim inovacím, službám a kvalitě.

Poskytujeme čistší a měkčí vodu po celém světě. S každou skleničkou dáváme najevo náš závazek k čisté vodě.

Jsme tam, kde lidé potřebují kvalitnější vodu. Naše široká stopa nám umožňuje mít pozitivní dopad na globální udržitelnost.

Globální značky

Již více než 80 let je společnost Culligan vaším místním odborníkem na vodu. Firma Culligan se zabývá návrhem, instalací a servisem řešení pro změkčování, filtraci a dodávky vody, díky kterým si mohou celé generace dopřávat kvalitní vodu.

Tento výrobce integrovaného zařízení pitné vody na světě disponuje cenami ověnčenou technologií, která okamžitě dodává filtrovanou, chlazenou, horkou nebo perlivou vodu do domácností a podniků.

Díky pokročilé technologii iontové výměny a pětistupňové filtrace odstraňují filtry ZeroWater prakticky všechny (99,6 %) detekovatelné rozpuštěné pevné látky ve srovnání s maximálně 50 % u jiných předních značek.

Vybrané značky

Quench​

Spolehlivá filtrace vody, chladicí jednotky a příslušenství pro firmy.

Waterlogic

Přední světový poskytovatel řešení hydratace na pracovišťích a veřejných prostorech.

Purezza

End-to-end řešení na míru pro sektor HORECA.

Oasis

Udržitelná prémiová řešení pro školy, nemocnice i kanceláře.